Veld 4 om 17:30
Finale - Plaats 23-24
Scheidsrechter: Maxime Lemahieu
Wedstrijdnummer: #101
Verliezer W85 - Verliezer W86
Fairplayscore:
Sparta Wevelgem | 10 |
MVC Mex United | 10 |
Gerelateerde wedstrijden.
Andere wedstrijden voor Sparta Wevelgem.
KV De Spitspoezen
0 - 20
Sparta Wevelgem
Ronde 1
Groep B
Veld 4
BP Cleaning
7 - 3
Sparta Wevelgem
Ronde 2
Groep B
Veld 3
Sparta Wevelgem
3 - 9
Simi Tractore
Ronde 3
Groep B
Veld 4
Sparta Wevelgem
10 - 1
Pintje Vanavond?
Achtste Finale
Plaats 17-32
Veld 7
MVC Mareva
5 - 4
Sparta Wevelgem
Kwartfinale
Plaats 17-24
Veld 4
Sparta Wevelgem
4 - 5
LA Galaxie
Halve Finale
Plaats 21-24
Veld 4
Sparta Wevelgem
7 - 8
MVC Mex United
Finale
Plaats 23-24
Veld 4
Andere wedstrijden voor MVC Mex United.
De Eeuwige Beloften
7 - 6
MVC Mex United
Ronde 1
Groep G
Veld 6
Pintje Vanavond?
0 - 5
MVC Mex United
Ronde 2
Groep G
Veld 5
MVC Mex United
2 - 7
Stifler & The Boys
Ronde 3
Groep G
Veld 6
MVC Mex United
13 - 0
KV De Spitspoezen
Achtste Finale
Plaats 17-32
Veld 2
MVC Mex United
5 - 10
Hundes Intertapis
Kwartfinale
Plaats 17-24
Veld 1
Frietboutique
6 - 5
MVC Mex United
Halve Finale
Plaats 21-24
Veld 3
Sparta Wevelgem
7 - 8
MVC Mex United
Finale
Plaats 23-24
Veld 4
Andere wedstrijden in Finale.
De Eeuwige Beloften
6 - 7
El Cabrones
Finale
Plaats 15-16
Veld 7
Bar Lionel
4 - 13
BP Cleaning
Finale
Plaats 13-14
Veld 6
Peleduvn
4 - 5
Usain Bolt & De Weeksjotterkes
Finale
Plaats 11-12
Veld 5
The Classics
5 - 4
Young boys
Finale
Plaats 9-10
Veld 4
De Speelplaneet
10 - 0
Dakwerken VDS
Finale
Plaats 7-8
Veld 3
Café Astor
8 - 3
Stifler & The Boys
Finale
Plaats 5-6
Veld 2
Rougeke
5 - 6
Bar Filia
Finale
Plaats 3-4
Veld 1
Top Motors
10 - 0
Like a Virgin
Finale
Plaats 31-32
Veld 8
Pintje Vanavond?
0 - 10
KV De Spitspoezen
Finale
Plaats 29-30
Veld 7
Akum Salah
2 - 5
JH Den Bascuul
Finale
Plaats 27-28
Veld 6
FC Kom Mor Ip
5 - 6
Courtreize
Finale
Plaats 25-26
Veld 5
Sparta Wevelgem
7 - 8
MVC Mex United
Finale
Plaats 23-24
Veld 4
LA Galaxie
4 - 8
Frietboutique
Finale
Plaats 21-22
Veld 3
MVC Mareva
5 - 6
Hundes Intertapis
Finale
Plaats 19-20
Veld 2
Oswald
2 - 3
Astoria
Finale
Plaats 17-18
Veld 1
Simi Tractore
6 - 5
BMWILL
Finale
Plaats 1-2
Veld 1