Veld 2 om 17:00
Finale - Plaats 5-6
Scheidsrechter: Liam Ares
Wedstrijdnummer: #110
Winnaar W93 - Winnaar W94
Fairplayscore:
Café Astor | 10 |
Stifler & The Boys | 10 |
Gerelateerde wedstrijden.
Andere wedstrijden voor Café Astor.
Young boys
2 - 5
Café Astor
Ronde 1
Groep A
Veld 1
Café Astor
7 - 7
Akum Salah
Ronde 2
Groep A
Veld 2
Courtreize
3 - 9
Café Astor
Ronde 3
Groep A
Veld 2
Café Astor
5 - 2
The Classics
Achtste Finale
Plaats 1-16
Veld 8
Café Astor
2 - 6
Simi Tractore
Kwartfinale
Plaats 1-8
Veld 4
Café Astor
15 - 2
De Speelplaneet
Halve Finale
Plaats 5-8
Veld 4
Café Astor
8 - 3
Stifler & The Boys
Finale
Plaats 5-6
Veld 2
Andere wedstrijden voor Stifler & The Boys.
Pintje Vanavond?
5 - 11
Stifler & The Boys
Ronde 1
Groep G
Veld 5
Stifler & The Boys
11 - 2
De Eeuwige Beloften
Ronde 2
Groep G
Veld 6
MVC Mex United
2 - 7
Stifler & The Boys
Ronde 3
Groep G
Veld 6
Stifler & The Boys
6 - 7
BP Cleaning
Achtste Finale
Plaats 1-16
Veld 2
Stifler & The Boys
3 - 6
BMWILL
Kwartfinale
Plaats 1-8
Veld 1
Dakwerken VDS
7 - 13
Stifler & The Boys
Halve Finale
Plaats 5-8
Veld 3
Café Astor
8 - 3
Stifler & The Boys
Finale
Plaats 5-6
Veld 2
Andere wedstrijden in Finale.
De Eeuwige Beloften
6 - 7
El Cabrones
Finale
Plaats 15-16
Veld 7
Bar Lionel
4 - 13
BP Cleaning
Finale
Plaats 13-14
Veld 6
Peleduvn
4 - 5
Usain Bolt & De Weeksjotterkes
Finale
Plaats 11-12
Veld 5
The Classics
5 - 4
Young boys
Finale
Plaats 9-10
Veld 4
De Speelplaneet
10 - 0
Dakwerken VDS
Finale
Plaats 7-8
Veld 3
Café Astor
8 - 3
Stifler & The Boys
Finale
Plaats 5-6
Veld 2
Rougeke
5 - 6
Bar Filia
Finale
Plaats 3-4
Veld 1
Top Motors
10 - 0
Like a Virgin
Finale
Plaats 31-32
Veld 8
Pintje Vanavond?
0 - 10
KV De Spitspoezen
Finale
Plaats 29-30
Veld 7
Akum Salah
2 - 5
JH Den Bascuul
Finale
Plaats 27-28
Veld 6
FC Kom Mor Ip
5 - 6
Courtreize
Finale
Plaats 25-26
Veld 5
Sparta Wevelgem
7 - 8
MVC Mex United
Finale
Plaats 23-24
Veld 4
LA Galaxie
4 - 8
Frietboutique
Finale
Plaats 21-22
Veld 3
MVC Mareva
5 - 6
Hundes Intertapis
Finale
Plaats 19-20
Veld 2
Oswald
2 - 3
Astoria
Finale
Plaats 17-18
Veld 1
Simi Tractore
6 - 5
BMWILL
Finale
Plaats 1-2
Veld 1