Veld 4 om 16:00
Halve Finale - Plaats 5-8
Scheidsrechter: Philip Verhulst
Wedstrijdnummer: #93
Verliezer W77 - Verliezer W78
Fairplayscore:
Café Astor | 9 |
De Speelplaneet | 9 |
Gerelateerde wedstrijden.
Andere wedstrijden voor Café Astor.
Young boys
2 - 5
Café Astor
Ronde 1
Groep A
Veld 1
Café Astor
7 - 7
Akum Salah
Ronde 2
Groep A
Veld 2
Courtreize
3 - 9
Café Astor
Ronde 3
Groep A
Veld 2
Café Astor
5 - 2
The Classics
Achtste Finale
Plaats 1-16
Veld 8
Café Astor
2 - 6
Simi Tractore
Kwartfinale
Plaats 1-8
Veld 4
Café Astor
15 - 2
De Speelplaneet
Halve Finale
Plaats 5-8
Veld 4
Café Astor
8 - 3
Stifler & The Boys
Finale
Plaats 5-6
Veld 2
Andere wedstrijden voor De Speelplaneet.
Oswald
4 - 8
De Speelplaneet
Ronde 1
Groep C
Veld 6
Usain Bolt & De Weeksjotterkes
6 - 6
De Speelplaneet
Ronde 2
Groep C
Veld 5
De Speelplaneet
7 - 0
Frietboutique
Ronde 3
Groep C
Veld 6
De Speelplaneet
6 - 3
Peleduvn
Achtste Finale
Plaats 1-16
Veld 6
De Speelplaneet
4 - 6
Rougeke
Kwartfinale
Plaats 1-8
Veld 3
Café Astor
15 - 2
De Speelplaneet
Halve Finale
Plaats 5-8
Veld 4
De Speelplaneet
10 - 0
Dakwerken VDS
Finale
Plaats 7-8
Veld 3
Andere wedstrijden in Halve Finale.
De Eeuwige Beloften
4 - 9
Bar Lionel
Halve Finale
Plaats 13-16
Veld 8
El Cabrones
3 - 4
BP Cleaning
Halve Finale
Plaats 13-16
Veld 7
The Classics
8 - 6
Peleduvn
Halve Finale
Plaats 9-12
Veld 6
Usain Bolt & De Weeksjotterkes
3 - 8
Young boys
Halve Finale
Plaats 9-12
Veld 5
Café Astor
15 - 2
De Speelplaneet
Halve Finale
Plaats 5-8
Veld 4
Dakwerken VDS
7 - 13
Stifler & The Boys
Halve Finale
Plaats 5-8
Veld 3
Simi Tractore
3 - 2
Rougeke
Halve Finale
Plaats 1-4
Veld 2
Bar Filia
3 - 8
BMWILL
Halve Finale
Plaats 1-4
Veld 1
Pintje Vanavond?
6 - 4
Top Motors
Halve Finale
Plaats 29-32
Veld 8
Like a Virgin
0 - 10
KV De Spitspoezen
Halve Finale
Plaats 29-32
Veld 7
Akum Salah
4 - 8
FC Kom Mor Ip
Halve Finale
Plaats 25-28
Veld 6
JH Den Bascuul
7 - 10
Courtreize
Halve Finale
Plaats 25-28
Veld 5
Sparta Wevelgem
4 - 5
LA Galaxie
Halve Finale
Plaats 21-24
Veld 4
Frietboutique
6 - 5
MVC Mex United
Halve Finale
Plaats 21-24
Veld 3
MVC Mareva
5 - 11
Oswald
Halve Finale
Plaats 17-20
Veld 2
Astoria
3 - 2
Hundes Intertapis
Halve Finale
Plaats 17-20
Veld 1