Veld 7 om 15:30
Kwartfinale - Plaats 25-32
Scheidsrechter: Gino Vandenberghe
Wedstrijdnummer: #66
Verliezer W51 - Verliezer W52
Fairplayscore:
Top Motors | 6 |
FC Kom Mor Ip | 8 |
Gerelateerde wedstrijden.
Andere wedstrijden voor Top Motors.
Top Motors
3 - 13
Peleduvn
Ronde 1
Groep F
Veld 3
Top Motors
3 - 6
Like a Virgin
Ronde 2
Groep F
Veld 3
Top Motors
3 - 18
Dakwerken VDS
Ronde 3
Groep F
Veld 3
Oswald
7 - 6
Top Motors
Achtste Finale
Plaats 17-32
Veld 6
Top Motors
1 - 4
FC Kom Mor Ip
Kwartfinale
Plaats 25-32
Veld 7
Pintje Vanavond?
6 - 4
Top Motors
Halve Finale
Plaats 29-32
Veld 8
Top Motors
10 - 0
Like a Virgin
Finale
Plaats 31-32
Veld 8
Andere wedstrijden voor FC Kom Mor Ip.
JH Den Bascuul
2 - 4
FC Kom Mor Ip
Ronde 1
Groep D
Veld 8
Bar Lionel
9 - 1
FC Kom Mor Ip
Ronde 2
Groep D
Veld 7
FC Kom Mor Ip
5 - 11
El Cabrones
Ronde 3
Groep D
Veld 8
FC Kom Mor Ip
2 - 5
LA Galaxie
Achtste Finale
Plaats 17-32
Veld 5
Top Motors
1 - 4
FC Kom Mor Ip
Kwartfinale
Plaats 25-32
Veld 7
Akum Salah
4 - 8
FC Kom Mor Ip
Halve Finale
Plaats 25-28
Veld 6
FC Kom Mor Ip
5 - 6
Courtreize
Finale
Plaats 25-26
Veld 5
Andere wedstrijden in Kwartfinale.
The Classics
7 - 4
De Eeuwige Beloften
Kwartfinale
Plaats 9-16
Veld 8
Peleduvn
6 - 5
Bar Lionel
Kwartfinale
Plaats 9-16
Veld 7
El Cabrones
4 - 6
Usain Bolt & De Weeksjotterkes
Kwartfinale
Plaats 9-16
Veld 6
BP Cleaning
2 - 9
Young boys
Kwartfinale
Plaats 9-16
Veld 5
Café Astor
2 - 6
Simi Tractore
Kwartfinale
Plaats 1-8
Veld 4
De Speelplaneet
4 - 6
Rougeke
Kwartfinale
Plaats 1-8
Veld 3
Bar Filia
7 - 3
Dakwerken VDS
Kwartfinale
Plaats 1-8
Veld 2
Stifler & The Boys
3 - 6
BMWILL
Kwartfinale
Plaats 1-8
Veld 1
Akum Salah
10 - 5
Pintje Vanavond?
Kwartfinale
Plaats 25-32
Veld 8
Top Motors
1 - 4
FC Kom Mor Ip
Kwartfinale
Plaats 25-32
Veld 7
JH Den Bascuul
10 - 0
Like a Virgin
Kwartfinale
Plaats 25-32
Veld 6
KV De Spitspoezen
5 - 10
Courtreize
Kwartfinale
Plaats 25-32
Veld 5
MVC Mareva
5 - 4
Sparta Wevelgem
Kwartfinale
Plaats 17-24
Veld 4
Oswald
7 - 3
LA Galaxie
Kwartfinale
Plaats 17-24
Veld 3
Astoria
8 - 4
Frietboutique
Kwartfinale
Plaats 17-24
Veld 2
MVC Mex United
5 - 10
Hundes Intertapis
Kwartfinale
Plaats 17-24
Veld 1