Wedstrijden

Klik op een wedstrijd om meer info te zien.

Straks

BP Cleaning
09:30
Astoria
Ronde 1
Groep A
Veld 1
CORPO Group
09:30
BMWILL
Ronde 1
Groep A
Veld 2
Pintje Vanavond 1
09:30
The Classics
Ronde 1
Groep B
Veld 3
Pintje Vanavond 2
09:30
Immo Bigsand
Ronde 1
Groep B
Veld 4
Legendary Vortness
09:30
FC Sparta Wevelgem
Ronde 1
Groep C
Veld 5
Sports & Body
09:30
MVC Mex United
Ronde 1
Groep C
Veld 6
Café Astor
09:30
Young Boys
Ronde 1
Groep D
Veld 7
FC Petrille
09:30
Top Motors
Ronde 1
Groep D
Veld 8
FC Kom mor Ip
09:30
De Mitochondriën
Ronde 1
Groep E
Veld 9
Real Madreries
09:30
Usain Bolt & De Weekshotters
Ronde 1
Groep E
Veld 10
Like a Virgin
10:00
Oswald
Ronde 1
Groep F
Veld 1
Hundes Intertapis
10:00
Menin Saint-Gilwe
Ronde 1
Groep F
Veld 2
A’polo FC
10:00
GFC Kortrijk
Ronde 1
Groep G
Veld 3
Akum Salah
10:00
Baroudeurs
Ronde 1
Groep G
Veld 4
De eeuwige beloften
10:00
FC Mary’s
Ronde 1
Groep H
Veld 5
Bar Filia
10:00
TK
Ronde 1
Groep H
Veld 6
BP Cleaning
10:00
BMWILL
Ronde 2
Groep A
Veld 7
Astoria
10:00
‘t Iepers Frietje
Ronde 2
Groep A
Veld 8
Pintje Vanavond 1
10:00
Immo Bigsand
Ronde 2
Groep B
Veld 9
The Classics
10:00
Team ’99
Ronde 2
Groep B
Veld 10
Legendary Vortness
10:30
MVC Mex United
Ronde 2
Groep C
Veld 1
FC Sparta Wevelgem
10:30
Golden Vegas
Ronde 2
Groep C
Veld 2
Café Astor
10:30
Top Motors
Ronde 2
Groep D
Veld 3
Young Boys
10:30
FC De Bavianekonthoofd
Ronde 2
Groep D
Veld 4
FC Kom mor Ip
10:30
Usain Bolt & De Weekshotters
Ronde 2
Groep E
Veld 5
De Mitochondriën
10:30
Bar Lionel 2
Ronde 2
Groep E
Veld 6
Like a Virgin
10:30
Menin Saint-Gilwe
Ronde 2
Groep F
Veld 7
Oswald
10:30
Bar Lionel 1
Ronde 2
Groep F
Veld 8
A’polo FC
10:30
Baroudeurs
Ronde 2
Groep G
Veld 9
GFC Kortrijk
10:30
Bouwerken Kenny Defever
Ronde 2
Groep G
Veld 10
De eeuwige beloften
11:00
TK
Ronde 2
Groep H
Veld 1
FC Mary’s
11:00
Gesgjiten
Ronde 2
Groep H
Veld 2
BP Cleaning
11:00
‘t Iepers Frietje
Ronde 3
Groep A
Veld 3
Astoria
11:00
CORPO Group
Ronde 3
Groep A
Veld 4
Pintje Vanavond 1
11:00
Team ’99
Ronde 3
Groep B
Veld 5
The Classics
11:00
Pintje Vanavond 2
Ronde 3
Groep B
Veld 6
Legendary Vortness
11:00
Golden Vegas
Ronde 3
Groep C
Veld 7
FC Sparta Wevelgem
11:00
Sports & Body
Ronde 3
Groep C
Veld 8
Café Astor
11:00
FC De Bavianekonthoofd
Ronde 3
Groep D
Veld 9
Young Boys
11:00
FC Petrille
Ronde 3
Groep D
Veld 10
FC Kom mor Ip
11:30
Bar Lionel 2
Ronde 3
Groep E
Veld 1
De Mitochondriën
11:30
Real Madreries
Ronde 3
Groep E
Veld 2
Like a Virgin
11:30
Bar Lionel 1
Ronde 3
Groep F
Veld 3
Oswald
11:30
Hundes Intertapis
Ronde 3
Groep F
Veld 4
A’polo FC
11:30
Bouwerken Kenny Defever
Ronde 3
Groep G
Veld 5
GFC Kortrijk
11:30
Akum Salah
Ronde 3
Groep G
Veld 6
De eeuwige beloften
11:30
Gesgjiten
Ronde 3
Groep H
Veld 7
FC Mary’s
11:30
Bar Filia
Ronde 3
Groep H
Veld 8
‘t Iepers Frietje
11:30
CORPO Group
Ronde 4
Groep A
Veld 9
BMWILL
11:30
Astoria
Ronde 4
Groep A
Veld 10
Team ’99
12:00
Pintje Vanavond 2
Ronde 4
Groep B
Veld 1
Immo Bigsand
12:00
The Classics
Ronde 4
Groep B
Veld 2
Golden Vegas
12:00
Sports & Body
Ronde 4
Groep C
Veld 3
MVC Mex United
12:00
FC Sparta Wevelgem
Ronde 4
Groep C
Veld 4
FC De Bavianekonthoofd
12:00
FC Petrille
Ronde 4
Groep D
Veld 5
Top Motors
12:00
Young Boys
Ronde 4
Groep D
Veld 6
Bar Lionel 2
12:00
Real Madreries
Ronde 4
Groep E
Veld 7
Usain Bolt & De Weekshotters
12:00
De Mitochondriën
Ronde 4
Groep E
Veld 8
Bar Lionel 1
12:00
Hundes Intertapis
Ronde 4
Groep F
Veld 9
Menin Saint-Gilwe
12:00
Oswald
Ronde 4
Groep F
Veld 10
Bouwerken Kenny Defever
12:30
Akum Salah
Ronde 4
Groep G
Veld 1
Baroudeurs
12:30
GFC Kortrijk
Ronde 4
Groep G
Veld 2
Gesgjiten
12:30
Bar Filia
Ronde 4
Groep H
Veld 3
TK
12:30
FC Mary’s
Ronde 4
Groep H
Veld 4
BP Cleaning
12:30
CORPO Group
Ronde 5
Groep A
Veld 5
‘t Iepers Frietje
12:30
BMWILL
Ronde 5
Groep A
Veld 6
Pintje Vanavond 1
12:30
Pintje Vanavond 2
Ronde 5
Groep B
Veld 7
Team ’99
12:30
Immo Bigsand
Ronde 5
Groep B
Veld 8
Legendary Vortness
12:30
Sports & Body
Ronde 5
Groep C
Veld 9
Golden Vegas
12:30
MVC Mex United
Ronde 5
Groep C
Veld 10
Café Astor
13:00
FC Petrille
Ronde 5
Groep D
Veld 1
FC De Bavianekonthoofd
13:00
Top Motors
Ronde 5
Groep D
Veld 2
FC Kom mor Ip
13:00
Real Madreries
Ronde 5
Groep E
Veld 3
Bar Lionel 2
13:00
Usain Bolt & De Weekshotters
Ronde 5
Groep E
Veld 4
Like a Virgin
13:00
Hundes Intertapis
Ronde 5
Groep F
Veld 5
Bar Lionel 1
13:00
Menin Saint-Gilwe
Ronde 5
Groep F
Veld 6
A’polo FC
13:00
Akum Salah
Ronde 5
Groep G
Veld 7
Bouwerken Kenny Defever
13:00
Baroudeurs
Ronde 5
Groep G
Veld 8
De eeuwige beloften
13:00
Bar Filia
Ronde 5
Groep H
Veld 9
Gesgjiten
13:00
TK
Ronde 5
Groep H
Veld 10
14:30
Winnaar Groep A - 2e plaats Groep H
Achtste Finale
Plaats 1-16
Veld 1
14:30
Winnaar Groep B - 2e plaats Groep G
Achtste Finale
Plaats 1-16
Veld 2
14:30
Winnaar Groep C - 2e plaats Groep F
Achtste Finale
Plaats 1-16
Veld 3
14:30
Winnaar Groep D - 2e plaats Groep E
Achtste Finale
Plaats 1-16
Veld 4
14:30
Winnaar Groep E - 2e plaats Groep D
Achtste Finale
Plaats 1-16
Veld 5
14:30
Winnaar Groep F - 2e plaats Groep C
Achtste Finale
Plaats 1-16
Veld 6
14:30
Winnaar Groep G - 2e plaats Groep B
Achtste Finale
Plaats 1-16
Veld 7
14:30
Winnaar Groep H - 2e plaats Groep A
Achtste Finale
Plaats 1-16
Veld 8
14:30
5e plaats Groep A - 5e plaats Groep H
Kwart Finale
Plaats 33-40
Veld 9
14:30
5e plaats Groep B - 5e plaats Groep G
Kwart Finale
Plaats 33-40
Veld 10
15:00
3e plaats Groep A - 3e plaats Groep H
Kwart Finale
Plaats 17-24
Veld 1
15:00
3e plaats Groep B - 3e plaats Groep G
Kwart Finale
Plaats 17-24
Veld 2
15:00
3e plaats Groep C - 3e plaats Groep F
Kwart Finale
Plaats 17-24
Veld 3
15:00
3e plaats Groep D - 3e plaats Groep E
Kwart Finale
Plaats 17-24
Veld 4
15:00
4e plaats Groep A - 4e plaats Groep H
Kwart Finale
Plaats 25-32
Veld 5
15:00
4e plaats Groep B - 4e plaats Groep G
Kwart Finale
Plaats 25-32
Veld 6
15:00
4e plaats Groep C - 4e plaats Groep F
Kwart Finale
Plaats 25-32
Veld 7
15:00
4e plaats Groep D - 4e plaats Groep E
Kwart Finale
Plaats 25-32
Veld 8
15:00
5e plaats Groep C - 5e plaats Groep F
Kwart Finale
Plaats 33-40
Veld 9
15:00
5e plaats Groep D - 5e plaats Groep E
Kwart Finale
Plaats 33-40
Veld 10
15:30
Winnaar Wedstrijd 1001 - Winnaar Wedstrijd 1002
Kwart Finale
Plaats 1-8
Veld 1
15:30
Winnaar Wedstrijd 1003 - Winnaar Wedstrijd 1004
Kwart Finale
Plaats 1-8
Veld 2
15:30
Winnaar Wedstrijd 1005 - Winnaar Wedstrijd 1006
Kwart Finale
Plaats 1-8
Veld 3
15:30
Winnaar Wedstrijd 1007 - Winnaar Wedstrijd 1008
Kwart Finale
Plaats 1-8
Veld 4
15:30
Verliezer Wedstrijd 1001 - Verliezer Wedstrijd 1002
Kwart Finale
Plaats 9-16
Veld 5
15:30
Verliezer Wedstrijd 1003 - Verliezer Wedstrijd 1004
Kwart Finale
Plaats 9-16
Veld 6
15:30
Verliezer Wedstrijd 1005 - Verliezer Wedstrijd 1006
Kwart Finale
Plaats 9-16
Veld 7
15:30
Verliezer Wedstrijd 1007 - Verliezer Wedstrijd 1008
Kwart Finale
Plaats 9-16
Veld 8
16:00
Winnaar Wedstrijd 3001 - Winnaar Wedstrijd 3002
Halve Finale
Plaats 17-20
Veld 1
16:00
Winnaar Wedstrijd 3003 - Winnaar Wedstrijd 3004
Halve Finale
Plaats 17-20
Veld 2
16:00
Verliezer Wedstrijd 3001 - Verliezer Wedstrijd 3002
Halve Finale
Plaats 21-24
Veld 3
16:00
Verliezer Wedstrijd 3003 - Verliezer Wedstrijd 3004
Halve Finale
Plaats 21-24
Veld 4
16:00
Winnaar Wedstrijd 4001 - Winnaar Wedstrijd 4002
Halve Finale
Plaats 25-28
Veld 5
16:00
Winnaar Wedstrijd 4003 - Winnaar Wedstrijd 4004
Halve Finale
Plaats 25-28
Veld 6
16:00
Verliezer Wedstrijd 4001 - Verliezer Wedstrijd 4002
Halve Finale
Plaats 29-32
Veld 7
16:00
Verliezer Wedstrijd 4003 - Verliezer Wedstrijd 4004
Halve Finale
Plaats 29-32
Veld 8
16:00
Winnaar Wedstrijd 5001 - Winnaar Wedstrijd 5002
Halve Finale
Plaats 33-36
Veld 9
16:00
Winnaar Wedstrijd 5003 - Winnaar Wedstrijd 5004
Halve Finale
Plaats 33-36
Veld 10
16:30
Winnaar Wedstrijd 1009 - Winnaar Wedstrijd 1010
Halve Finale
Plaats 1-4
Veld 1
16:30
Winnaar Wedstrijd 1011 - Winnaar Wedstrijd 1012
Halve Finale
Plaats 1-4
Veld 2
16:30
Verliezer Wedstrijd 1009 - Verliezer Wedstrijd 1010
Halve Finale
Plaats 5-8
Veld 3
16:30
Verliezer Wedstrijd 1011 - Verliezer Wedstrijd 1012
Halve Finale
Plaats 5-8
Veld 4
16:30
Winnaar Wedstrijd 1013 - Winnaar Wedstrijd 1014
Halve Finale
Plaats 9-12
Veld 5
16:30
Winnaar Wedstrijd 1015 - Winnaar Wedstrijd 1016
Halve Finale
Plaats 9-12
Veld 6
16:30
Verliezer Wedstrijd 1013 - Verliezer Wedstrijd 1014
Halve Finale
Plaats 13-16
Veld 7
16:30
Verliezer Wedstrijd 1015 - Verliezer Wedstrijd 1016
Halve Finale
Plaats 13-16
Veld 8
16:30
Verliezer Wedstrijd 5001 - Verliezer Wedstrijd 5002
Halve Finale
Plaats 37-40
Veld 9
16:30
Verliezer Wedstrijd 5003 - Verliezer Wedstrijd 5004
Halve Finale
Plaats 37-40
Veld 10
17:00
Winnaar Wedstrijd 3005 - Winnaar Wedstrijd 3006
Finale
Plaats 17-18
Veld 1
17:00
Verliezer Wedstrijd 3005 - Verliezer Wedstrijd 3006
Finale
Plaats 19-20
Veld 2
17:00
Winnaar Wedstrijd 3007 - Winnaar Wedstrijd 3008
Finale
Plaats 21-22
Veld 3
17:00
Verliezer Wedstrijd 3007 - Verliezer Wedstrijd 3008
Finale
Plaats 23-24
Veld 4
17:00
Winnaar Wedstrijd 4005 - Winnaar Wedstrijd 4006
Finale
Plaats 25-26
Veld 5
17:00
Verliezer Wedstrijd 4005 - Verliezer Wedstrijd 4006
Finale
Plaats 27-28
Veld 6
17:00
Winnaar Wedstrijd 4007 - Winnaar Wedstrijd 4008
Finale
Plaats 29-30
Veld 7
17:00
Verliezer Wedstrijd 4007 - Verliezer Wedstrijd 4008
Finale
Plaats 31-32
Veld 8
17:00
Winnaar Wedstrijd 5005 - Winnaar Wedstrijd 5006
Finale
Plaats 33-34
Veld 9
17:00
Verliezer Wedstrijd 5005 - Verliezer Wedstrijd 5006
Finale
Plaats 35-36
Veld 10
17:30
Verliezer Wedstrijd 1017 - Verliezer Wedstrijd 1018
Finale
Plaats 3-4
Veld 1
17:30
Winnaar Wedstrijd 1019 - Winnaar Wedstrijd 1020
Finale
Plaats 5-6
Veld 2
17:30
Verliezer Wedstrijd 1019 - Verliezer Wedstrijd 1020
Finale
Plaats 7-8
Veld 3
17:30
Winnaar Wedstrijd 1021 - Winnaar Wedstrijd 1022
Finale
Plaats 9-10
Veld 4
17:30
Verliezer Wedstrijd 1021 - Verliezer Wedstrijd 1022
Finale
Plaats 11-12
Veld 5
17:30
Winnaar Wedstrijd 1023 - Winnaar Wedstrijd 1024
Finale
Plaats 13-14
Veld 6
17:30
Verliezer Wedstrijd 1023 - Verliezer Wedstrijd 1024
Finale
Plaats 15-16
Veld 7
17:30
Winnaar Wedstrijd 5007 - Winnaar Wedstrijd 5008
Finale
Plaats 37-38
Veld 9
17:30
Verliezer Wedstrijd 5007 - Verliezer Wedstrijd 5008
Finale
Plaats 39-40
Veld 10
18:00
Winnaar Wedstrijd 1017 - Winnaar Wedstrijd 1018
Finale
Plaats 1-2
Veld 1
Deel deze pagina via Whatsapp!

Powered by

Festival For Friends Logo