Veld 6 om 11:30
Ronde 2 - Groep G
Scheidsrechter: Gert Jan Bossuyt
Wedstrijdnummer: #40
Fairplayscore:
Stifler & The Boys | 10 |
De Eeuwige Beloften | 10 |
Gerelateerde poule(s).
Andere wedstrijden voor Stifler & The Boys.
Pintje Vanavond?
5 - 11
Stifler & The Boys
Ronde 1
Groep G
Veld 5
Stifler & The Boys
11 - 2
De Eeuwige Beloften
Ronde 2
Groep G
Veld 6
MVC Mex United
2 - 7
Stifler & The Boys
Ronde 3
Groep G
Veld 6
Stifler & The Boys
6 - 7
BP Cleaning
Achtste Finale
Plaats 1-16
Veld 2
Stifler & The Boys
3 - 6
BMWILL
Kwartfinale
Plaats 1-8
Veld 1
Dakwerken VDS
7 - 13
Stifler & The Boys
Halve Finale
Plaats 5-8
Veld 3
Café Astor
8 - 3
Stifler & The Boys
Finale
Plaats 5-6
Veld 2
Andere wedstrijden voor De Eeuwige Beloften.
De Eeuwige Beloften
7 - 6
MVC Mex United
Ronde 1
Groep G
Veld 6
Stifler & The Boys
11 - 2
De Eeuwige Beloften
Ronde 2
Groep G
Veld 6
Pintje Vanavond?
3 - 7
De Eeuwige Beloften
Ronde 3
Groep G
Veld 5
Simi Tractore
11 - 2
De Eeuwige Beloften
Achtste Finale
Plaats 1-16
Veld 7
The Classics
7 - 4
De Eeuwige Beloften
Kwartfinale
Plaats 9-16
Veld 8
De Eeuwige Beloften
4 - 9
Bar Lionel
Halve Finale
Plaats 13-16
Veld 8
De Eeuwige Beloften
6 - 7
El Cabrones
Finale
Plaats 15-16
Veld 7
Andere wedstrijden in Ronde 2.
Young boys
6 - 2
Courtreize
Ronde 2
Groep A
Veld 1
Café Astor
7 - 7
Akum Salah
Ronde 2
Groep A
Veld 2
BP Cleaning
7 - 3
Sparta Wevelgem
Ronde 2
Groep B
Veld 3
Simi Tractore
12 - 4
KV De Spitspoezen
Ronde 2
Groep B
Veld 4
Usain Bolt & De Weeksjotterkes
6 - 6
De Speelplaneet
Ronde 2
Groep C
Veld 5
Frietboutique
6 - 7
Oswald
Ronde 2
Groep C
Veld 6
Bar Lionel
9 - 1
FC Kom Mor Ip
Ronde 2
Groep D
Veld 7
El Cabrones
5 - 3
JH Den Bascuul
Ronde 2
Groep D
Veld 8
LA Galaxie
5 - 8
Rougeke
Ronde 2
Groep E
Veld 1
Astoria
5 - 6
Bar Filia
Ronde 2
Groep E
Veld 2
Top Motors
3 - 6
Like a Virgin
Ronde 2
Groep F
Veld 3
Peleduvn
5 - 6
Dakwerken VDS
Ronde 2
Groep F
Veld 4
Pintje Vanavond?
0 - 5
MVC Mex United
Ronde 2
Groep G
Veld 5
Stifler & The Boys
11 - 2
De Eeuwige Beloften
Ronde 2
Groep G
Veld 6
MVC Mareva
3 - 5
The Classics
Ronde 2
Groep H
Veld 7
BMWILL
9 - 3
Hundes Intertapis
Ronde 2
Groep H
Veld 8