Veld 3 om 10:00
Ronde 1 - Groep B
Scheidsrechter: Gilles Douterlungne
Wedstrijdnummer: #7
Fairplayscore:
BP Cleaning | 10 |
Simi Tractore | 10 |
Gerelateerde poule(s).
Andere wedstrijden voor BP Cleaning.
BP Cleaning
3 - 7
Simi Tractore
Ronde 1
Groep B
Veld 3
BP Cleaning
7 - 3
Sparta Wevelgem
Ronde 2
Groep B
Veld 3
BP Cleaning
12 - 3
KV De Spitspoezen
Ronde 3
Groep B
Veld 3
Stifler & The Boys
6 - 7
BP Cleaning
Achtste Finale
Plaats 1-16
Veld 2
BP Cleaning
2 - 9
Young boys
Kwartfinale
Plaats 9-16
Veld 5
El Cabrones
3 - 4
BP Cleaning
Halve Finale
Plaats 13-16
Veld 7
Bar Lionel
4 - 13
BP Cleaning
Finale
Plaats 13-14
Veld 6
Andere wedstrijden voor Simi Tractore.
BP Cleaning
3 - 7
Simi Tractore
Ronde 1
Groep B
Veld 3
Simi Tractore
12 - 4
KV De Spitspoezen
Ronde 2
Groep B
Veld 4
Sparta Wevelgem
3 - 9
Simi Tractore
Ronde 3
Groep B
Veld 4
Simi Tractore
11 - 2
De Eeuwige Beloften
Achtste Finale
Plaats 1-16
Veld 7
Café Astor
2 - 6
Simi Tractore
Kwartfinale
Plaats 1-8
Veld 4
Simi Tractore
3 - 2
Rougeke
Halve Finale
Plaats 1-4
Veld 2
Simi Tractore
6 - 5
BMWILL
Finale
Plaats 1-2
Veld 1
Andere wedstrijden in Ronde 1.
Young boys
2 - 5
Café Astor
Ronde 1
Groep A
Veld 1
Akum Salah
5 - 3
Courtreize
Ronde 1
Groep A
Veld 2
BP Cleaning
3 - 7
Simi Tractore
Ronde 1
Groep B
Veld 3
KV De Spitspoezen
0 - 20
Sparta Wevelgem
Ronde 1
Groep B
Veld 4
Usain Bolt & De Weeksjotterkes
9 - 1
Frietboutique
Ronde 1
Groep C
Veld 5
Oswald
4 - 8
De Speelplaneet
Ronde 1
Groep C
Veld 6
Bar Lionel
9 - 3
El Cabrones
Ronde 1
Groep D
Veld 7
JH Den Bascuul
2 - 4
FC Kom Mor Ip
Ronde 1
Groep D
Veld 8
LA Galaxie
4 - 5
Astoria
Ronde 1
Groep E
Veld 1
Bar Filia
5 - 5
Rougeke
Ronde 1
Groep E
Veld 2
Top Motors
3 - 13
Peleduvn
Ronde 1
Groep F
Veld 3
Dakwerken VDS
4 - 5
Like a Virgin
Ronde 1
Groep F
Veld 4
Pintje Vanavond?
5 - 11
Stifler & The Boys
Ronde 1
Groep G
Veld 5
De Eeuwige Beloften
7 - 6
MVC Mex United
Ronde 1
Groep G
Veld 6
MVC Mareva
1 - 10
BMWILL
Ronde 1
Groep H
Veld 7
Hundes Intertapis
5 - 9
The Classics
Ronde 1
Groep H
Veld 8