Veld 7 om 12:00
Ronde 3 - Groep D
Scheidsrechter: Gilles Douterlungne
Wedstrijdnummer: #23
Fairplayscore:
Bar Lionel | 9 |
JH Den Bascuul | 8 |
Gerelateerde poule(s).
Andere wedstrijden voor Bar Lionel.
Bar Lionel
9 - 3
El Cabrones
Ronde 1
Groep D
Veld 7
Bar Lionel
9 - 1
FC Kom Mor Ip
Ronde 2
Groep D
Veld 7
Bar Lionel
5 - 1
JH Den Bascuul
Ronde 3
Groep D
Veld 7
Bar Lionel
4 - 5
Rougeke
Achtste Finale
Plaats 1-16
Veld 5
Peleduvn
6 - 5
Bar Lionel
Kwartfinale
Plaats 9-16
Veld 7
De Eeuwige Beloften
4 - 9
Bar Lionel
Halve Finale
Plaats 13-16
Veld 8
Bar Lionel
4 - 13
BP Cleaning
Finale
Plaats 13-14
Veld 6
Andere wedstrijden voor JH Den Bascuul.
JH Den Bascuul
2 - 4
FC Kom Mor Ip
Ronde 1
Groep D
Veld 8
El Cabrones
5 - 3
JH Den Bascuul
Ronde 2
Groep D
Veld 8
Bar Lionel
5 - 1
JH Den Bascuul
Ronde 3
Groep D
Veld 7
Astoria
8 - 3
JH Den Bascuul
Achtste Finale
Plaats 17-32
Veld 4
JH Den Bascuul
10 - 0
Like a Virgin
Kwartfinale
Plaats 25-32
Veld 6
JH Den Bascuul
7 - 10
Courtreize
Halve Finale
Plaats 25-28
Veld 5
Akum Salah
2 - 5
JH Den Bascuul
Finale
Plaats 27-28
Veld 6
Andere wedstrijden in Ronde 3.
Young boys
4 - 3
Akum Salah
Ronde 3
Groep A
Veld 1
Courtreize
3 - 9
Café Astor
Ronde 3
Groep A
Veld 2
BP Cleaning
12 - 3
KV De Spitspoezen
Ronde 3
Groep B
Veld 3
Sparta Wevelgem
3 - 9
Simi Tractore
Ronde 3
Groep B
Veld 4
Usain Bolt & De Weeksjotterkes
6 - 4
Oswald
Ronde 3
Groep C
Veld 5
De Speelplaneet
7 - 0
Frietboutique
Ronde 3
Groep C
Veld 6
Bar Lionel
5 - 1
JH Den Bascuul
Ronde 3
Groep D
Veld 7
FC Kom Mor Ip
5 - 11
El Cabrones
Ronde 3
Groep D
Veld 8
LA Galaxie
5 - 10
Bar Filia
Ronde 3
Groep E
Veld 1
Rougeke
5 - 5
Astoria
Ronde 3
Groep E
Veld 2
Top Motors
3 - 18
Dakwerken VDS
Ronde 3
Groep F
Veld 3
Like a Virgin
5 - 8
Peleduvn
Ronde 3
Groep F
Veld 4
Pintje Vanavond?
3 - 7
De Eeuwige Beloften
Ronde 3
Groep G
Veld 5
MVC Mex United
2 - 7
Stifler & The Boys
Ronde 3
Groep G
Veld 6
MVC Mareva
3 - 5
Hundes Intertapis
Ronde 3
Groep H
Veld 7
The Classics
4 - 5
BMWILL
Ronde 3
Groep H
Veld 8