Veld 8 om 11:00
Ronde 2 - Groep D
Scheidsrechter: Philip Verhulst
Wedstrijdnummer: #22
Fairplayscore:
El Cabrones | 10 |
JH Den Bascuul | 10 |
Gerelateerde poule(s).
Andere wedstrijden voor El Cabrones.
Bar Lionel
9 - 3
El Cabrones
Ronde 1
Groep D
Veld 7
El Cabrones
5 - 3
JH Den Bascuul
Ronde 2
Groep D
Veld 8
FC Kom Mor Ip
5 - 11
El Cabrones
Ronde 3
Groep D
Veld 8
Bar Filia
5 - 1
El Cabrones
Achtste Finale
Plaats 1-16
Veld 4
El Cabrones
4 - 6
Usain Bolt & De Weeksjotterkes
Kwartfinale
Plaats 9-16
Veld 6
El Cabrones
3 - 4
BP Cleaning
Halve Finale
Plaats 13-16
Veld 7
De Eeuwige Beloften
6 - 7
El Cabrones
Finale
Plaats 15-16
Veld 7
Andere wedstrijden voor JH Den Bascuul.
JH Den Bascuul
2 - 4
FC Kom Mor Ip
Ronde 1
Groep D
Veld 8
El Cabrones
5 - 3
JH Den Bascuul
Ronde 2
Groep D
Veld 8
Bar Lionel
5 - 1
JH Den Bascuul
Ronde 3
Groep D
Veld 7
Astoria
8 - 3
JH Den Bascuul
Achtste Finale
Plaats 17-32
Veld 4
JH Den Bascuul
10 - 0
Like a Virgin
Kwartfinale
Plaats 25-32
Veld 6
JH Den Bascuul
7 - 10
Courtreize
Halve Finale
Plaats 25-28
Veld 5
Akum Salah
2 - 5
JH Den Bascuul
Finale
Plaats 27-28
Veld 6
Andere wedstrijden in Ronde 2.
Young boys
6 - 2
Courtreize
Ronde 2
Groep A
Veld 1
Café Astor
7 - 7
Akum Salah
Ronde 2
Groep A
Veld 2
BP Cleaning
7 - 3
Sparta Wevelgem
Ronde 2
Groep B
Veld 3
Simi Tractore
12 - 4
KV De Spitspoezen
Ronde 2
Groep B
Veld 4
Usain Bolt & De Weeksjotterkes
6 - 6
De Speelplaneet
Ronde 2
Groep C
Veld 5
Frietboutique
6 - 7
Oswald
Ronde 2
Groep C
Veld 6
Bar Lionel
9 - 1
FC Kom Mor Ip
Ronde 2
Groep D
Veld 7
El Cabrones
5 - 3
JH Den Bascuul
Ronde 2
Groep D
Veld 8
LA Galaxie
5 - 8
Rougeke
Ronde 2
Groep E
Veld 1
Astoria
5 - 6
Bar Filia
Ronde 2
Groep E
Veld 2
Top Motors
3 - 6
Like a Virgin
Ronde 2
Groep F
Veld 3
Peleduvn
5 - 6
Dakwerken VDS
Ronde 2
Groep F
Veld 4
Pintje Vanavond?
0 - 5
MVC Mex United
Ronde 2
Groep G
Veld 5
Stifler & The Boys
11 - 2
De Eeuwige Beloften
Ronde 2
Groep G
Veld 6
MVC Mareva
3 - 5
The Classics
Ronde 2
Groep H
Veld 7
BMWILL
9 - 3
Hundes Intertapis
Ronde 2
Groep H
Veld 8