Veld 5 om 16:30
Halve Finale - Plaats 25-28
Scheidsrechter: Liam Ares
Wedstrijdnummer: #84
Winnaar W67 - Winnaar W68
Fairplayscore:
JH Den Bascuul | 10 |
Courtreize | 10 |
Gerelateerde wedstrijden.
Andere wedstrijden voor JH Den Bascuul.
JH Den Bascuul
2 - 4
FC Kom Mor Ip
Ronde 1
Groep D
Veld 8
El Cabrones
5 - 3
JH Den Bascuul
Ronde 2
Groep D
Veld 8
Bar Lionel
5 - 1
JH Den Bascuul
Ronde 3
Groep D
Veld 7
Astoria
8 - 3
JH Den Bascuul
Achtste Finale
Plaats 17-32
Veld 4
JH Den Bascuul
10 - 0
Like a Virgin
Kwartfinale
Plaats 25-32
Veld 6
JH Den Bascuul
7 - 10
Courtreize
Halve Finale
Plaats 25-28
Veld 5
Akum Salah
2 - 5
JH Den Bascuul
Finale
Plaats 27-28
Veld 6
Andere wedstrijden voor Courtreize.
Akum Salah
5 - 3
Courtreize
Ronde 1
Groep A
Veld 2
Young boys
6 - 2
Courtreize
Ronde 2
Groep A
Veld 1
Courtreize
3 - 9
Café Astor
Ronde 3
Groep A
Veld 2
Hundes Intertapis
5 - 2
Courtreize
Achtste Finale
Plaats 17-32
Veld 1
KV De Spitspoezen
5 - 10
Courtreize
Kwartfinale
Plaats 25-32
Veld 5
JH Den Bascuul
7 - 10
Courtreize
Halve Finale
Plaats 25-28
Veld 5
FC Kom Mor Ip
5 - 6
Courtreize
Finale
Plaats 25-26
Veld 5
Andere wedstrijden in Halve Finale.
De Eeuwige Beloften
4 - 9
Bar Lionel
Halve Finale
Plaats 13-16
Veld 8
El Cabrones
3 - 4
BP Cleaning
Halve Finale
Plaats 13-16
Veld 7
The Classics
8 - 6
Peleduvn
Halve Finale
Plaats 9-12
Veld 6
Usain Bolt & De Weeksjotterkes
3 - 8
Young boys
Halve Finale
Plaats 9-12
Veld 5
Café Astor
15 - 2
De Speelplaneet
Halve Finale
Plaats 5-8
Veld 4
Dakwerken VDS
7 - 13
Stifler & The Boys
Halve Finale
Plaats 5-8
Veld 3
Simi Tractore
3 - 2
Rougeke
Halve Finale
Plaats 1-4
Veld 2
Bar Filia
3 - 8
BMWILL
Halve Finale
Plaats 1-4
Veld 1
Pintje Vanavond?
6 - 4
Top Motors
Halve Finale
Plaats 29-32
Veld 8
Like a Virgin
0 - 10
KV De Spitspoezen
Halve Finale
Plaats 29-32
Veld 7
Akum Salah
4 - 8
FC Kom Mor Ip
Halve Finale
Plaats 25-28
Veld 6
JH Den Bascuul
7 - 10
Courtreize
Halve Finale
Plaats 25-28
Veld 5
Sparta Wevelgem
4 - 5
LA Galaxie
Halve Finale
Plaats 21-24
Veld 4
Frietboutique
6 - 5
MVC Mex United
Halve Finale
Plaats 21-24
Veld 3
MVC Mareva
5 - 11
Oswald
Halve Finale
Plaats 17-20
Veld 2
Astoria
3 - 2
Hundes Intertapis
Halve Finale
Plaats 17-20
Veld 1